.


Avui fem 30 anys !!!

30 anysEls primers estatuts del Futbol Club Atlètic de Valls porten la data del 24 de maig del 1983. Per tant, avui, 24 de maig del 2013, el nostre club compleix 30 anys.

Des d’aquí volem tenir un record i un agraïment  molt especial pels fundadors  i volem felicitar a tots els que formen i a tots els que han format part d’aquesta entitat (jugadors i jugadores, directius, socis, aficionats, etc). Sense l’aportació de tothom no hagués estat possible arribar a complir aquest 30è. aniversari.

Actualment el nostre club compta amb gairebé un centenar de futbolistes repartits entre els 6 equips que formen part de la família blava (masculí de 3a Catalana, 1r equip femení, dos equips infantils-alevins femenins, futbol sala i Veterans del Fornàs).

En aquest enllaç

podeu consultar una breu història del nostre club.

S’estan preparant diversos actes pel cap de setmana del 8 i 9 de juny per celebrar com cal aquests 30 anys (sopar, partits de tots els equips, etc). Més endavant ja us anirem informant amb més detall de tot plegat.

En aquest altre enllaç podeu llegir la notícia que ha publicat el blog del futbol vallenc El Travesser

.

I en aquest altre enllaç podeu llegir la notícia publicada al blog El Portal Nou

.

Moltes felicitats a tots i visca l’Atlètic de Valls !!!

Leave a Comment